FineWeb.pl - Intuicyjne Serwisy WWW

Specjalizujemy się we wdrożeniach systemów CMS. Czy możesz sobie wyobrazić, że aktualizowanie Twojej strony WWW będzie prostsze niż napisanie dokumentu w popularnym edytorze? Możemy to dla Ciebie zrobić. Uważamy, że to nie ilość zleceń ale ich jakość, dotrzymanie terminów i prostota rozwiązań świadczą o pozycji naszej marki. Dlatego jakość, terminy i intuicyjność rozwiązań są dla nas najważniejsze.

Więcej...

O nas

FineWeb.plFineWeb.pl to marka, która powstała poprzez połączenie doświadczenia dwóch przedsiębiorców.

Naszym klientom daje to gwarancję, że FineWeb.pl to partner godny zaufania.

W roku 2010 dwa doświadczone w branży informatycznej przedsiębiorstwa Staned - Marcin Żyliński oraz Combit - Szymon Rybiński postanowiły połączyć swoje siły i doświadczenie by dostarczać klientom intuicyjne rozwiązania WWW. Staned.com świadczy usługi informatyczne skupiając się na zapewnieniu komfortu bezawaryjnej pracy instytucjom oraz niewielkim przedsiębiorcom. Główny profil działalności Combit to rozwiązania sieciowe i usługi dostępu do sieci Internet.

Zarówno Staned.com jak i Combit w dotychczasowej działalności proszeni byli o przygotowanie witryn internetowych dla swoich klientów, którzy za główny cel stawiali możliwość samodzielnego redagowania i aktualizacji takich serwisów. Po zrealizowaniu kilkudziesięciu zleceń i nabraniu odpowiedniego doświadczenia postanowiliśmy połączyć swoje siły, by zapewnić naszym przyszłym klientom jeszcze doskonalsze rozwiązania internetowe.

FineWeb.plKorzystamy tylko ze sprawdzonych technologii. Technologii, które mają solidne rekomendacje i które my znamy.

Rozwiązania dla naszych klientów opracowujemy głównie w oparciu o technologię CMS, która po ukończeniu projektu gwarantuje klientowi możliwość samodzielnego redagowania witryny i jej aktualizację bez posiadania wiedzy specjalistycznej. Oprócz tworzenia witryn posiadamy doświadczenie we wdrożeniach e-commerce, czyli między innymi sklepów internetowych. Korzystamy z jednego z najlepszych systemów dostępnych na rynku polskim. Jednak wachlarz naszych możliwości jest znacznie szerszy. Na życzenie klienta możemy również wykonać proste witryny, a także witryny w oparciu o technologię DHTML, PHP i MySQL czy FLASH.